Gözlükte 2O18-2019 modası

Gözlükte 2O18-2019 modası

Bir gelir bir gider, bir görünür bir kaybolur; trend furyasındaki yolculuğuna dinlenerek devam eden Leopar fırtınası 2018-19 sonbahar kış sezonunda yeniden esiyor ve her alanda vitrinleri süslemeye devam ediyor.

Moda severleri etkisi altına alan ve tutkunlarını heyecanlandıran leopar deseni sezonda en çok gözlüklere yakışıyor; en şık ve asil aksesuar olarak her tarzdan kombini kaliteli bir şekilde tamamlıyor.

Tasarımlarında kullandığı renkleri; renklerin çıkış kaynağı olan doğadan birebir alan gözlük markası Etnia Barcelona; yine doğanın kendisinden aldığı leopar desenini modern bir yorumla harmanlıyor ve oluşturduğu özgün gözlükleri yeni sezon koleksiyonuyla kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Modern leopar

Klişe ve yoğun desenlerin boğuculuğunu geride bırakan ve modern bir forma kavuşan Leopar kullanıcıya zamansız bir stil sunuyor. Kendisine en uygun olan canlı renkler gözlük saplarını farklılaştırıyor ve alışılmışın dışında bir görünüm sunuyor. Aynı yan saplar içe ve dışa doğru esneyerek beden sıkıntısı yaratmıyor ve her yüz tipine uyum sağlıyor. Yok denecek kadar az hafiflikte olan gözlükler ağırlık hissi vermiyor ve kolaylıkla taşınabiliyor.