2019 modasında 80’ler ve 90’lar trendleri ön planda olacak

2019 modasında 80’ler ve 90’lar trendleri ön planda olacak

2019'a girmemize sayılı günler kala moda tutkunlarının en çok merak ettiği konulardan biri de 2019 moda trendleri oluyor.

Son yıllarda modada özellikle gençlerin modada en çok ilgi gösterdiği dönemler 80'ler ve 90'lar modası oluyor. Bu yılların giyim ve aksesuar parçaları gençler arasında ciddi anlamda popüler oldu.

Vintage ve retro moda ürünleri adeta kapış kapış gidiyor. Gençlerin bu dönemlere ilgisinin farkında olan markalar da 80'ler ve 90'lar modasına ait parçaları yeniden yorumlayıp vitrinlerinde sunuyor.

Peki, 2019 modasında öne çıkacak trendler neler?

2019'da son yıllarda sıkça karşılaştığımız kat kat giyinme bir akım olarak yine varlığını sürdürecek. 2019 yazına kadar olan süreçte kat kat giyinmenin farklı örneklerini göreceğiz. Bu akımda birkaç rengi bir arada kullanmak popüler bir durum. Farklı giyim parçalarını kombinleyerek kat kat giyinmek gençlerin 80'ler ve 90'lar tarzını yakalamasında önemli rol oynayacak.

90'larda ve 2000'lerin başında oldukça popüler olan kovboy çizmeler ve ayakkabı modelleri yine moda olacak. Eğer elinizde bu tür modellerden varsa çok şanslısınız. Ayakkabı ve çizme modasında da 80'ler ve 90'lar trendleri ön planda olacak.

Son birkaç yıldır çiçek modelli giyim parçaları çok trend oldu. Çiçekli pantolonlar, gömlekler, tişörtler ve kış modası için çiçekli mont ve kazaklar bu yıl da popüler olacak.

Kışın sıcak tutan ve şık görünen havalı mont modelleri bu yıl da ilgi görmeyi sürdürecek. Farklı renklerdeki bu havalı montlar gençlerin özellikle ilgisini çekiyor. En favori havalı mont renkleri beyaz, pembe, turuncu, mor ve siyah.

Moda da tarih gibi tekerrür ediyor. Son zamanlarda 80'ler modasına yoğun ilgi var. Podyumlarda sergilenen parçalarda da bunu net olarak görebiliyoruz. 80'ler modası yaz ve kış aylarının gözdesi olmayı 2019'da da sürdürecek. Vatkalar, farklı renk ve tondaki neon parçalar, hacimli kollar 2019'a damga vuracak. Vatkalı mont, gömlek modelleri özellikle popüler.

Farklı renklerdeki sahte kürkler kış modasında şık görünmek isteyenlerin tercihi. Hoşunuza giden bir renki alıp gardrobunuzu renklendirebilirsiniz. Modacıların parçalarında sıkça yer verdiği desen türlerinden biri olan ekose son yıllarda birçok giyim ürününde karşımıza çıkıyor. Ekose montlar, ekose gömlekler, ekose pantolonlar 2019'da da sıkça vitrinlerde olacak. Ekose desen o kadar yaygın ki 2019'da ekose desene sahip ayakkabıları da sıkça göreceğiz.

Leopar desenli kıyafetler de son yılların gözdesi konumunda. 80'ler ve 90'ların en popüler desenlerinden biri olan leopar bu sene de ayakkabı, gömlek, mont, pantolon, çizme, ayakkabı gibi parçalarda karşımıza çıkacak.

2019'da 80'lerin modası olan dantel ve fırfır yine birçok kıyafet modelinde moda tutkunlarının beğesine sunulacak.

2019 modasının en özel ve güzel parçalarını indirimli bir şekilde almak istiyorsanız online mağazalardaki modelleri ve kampanyaları düzenli olarak takip etmenizde fayda var. Birçok online giyim mağazası düzenli olarak indirim, kampanya uyguluyor. Bunları takip ederek 2019 modasının birbirinden şık ve güzel parçalarına çok daha uyguna sahip olabilirsiniz.

Yapacağınız alışverişleri çok daha ucuza getirmenizi sağlayacak harika bir araç olan indirim kodu, ve indirim kuponu ile daha ucuza alışverişlerinizi tamamlamanız mümkün.

2019 modası için yapılacak alışverişlerde en çok tercih edilecek online giyim mağazalarından biri olan Defacto fırsatları ile çok daha uyguna tanışmak için güncel indirim kuponu sunan AleRabat'ta ücretsiz bir şekilde yer alan Defacto indirim kodu kullanabilirsiniz.

En güncel Defacto indirim koduna https://alerabat.com/tr/indirim-kodu/defacto adresinden ulaşabilirsiniz.